شنبه 01 مهر 1396

کمیسیون کشاورزی به وزیر پیشنهادی رای مثبت می‌دهد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح‌ها و پیشنهادات وزیر پیشنهادی آرای مثبت اعضای کمیسیون کشاورزی را کسب کرده است، گفت: به احتمال قوی حجتی وزیر جهادکشاورزی می‌شود.

حسین نیاز آذری اظهار داشت: با توجه به اینکه حجتی دو دوره وزیر جهادکشاورزی بوده و سابقه فعالیت در وزارت جهادکشاورزی را داشته است از تجربه بسیار خوبی در زمینه کشاورزی برخوردار بوده و بر این اساس سبب پیشرفت و توسعه فعالیت‌های کشاورزی می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه حجتی از نیروهای خوبی در عرصه کار و خدمت برخوردار است بعد از مدت‌ها در کمیسیون کشاورزی طرح و برنامه‌های خوبی ارائه داده است و با توجه به نقش و جایگاه کشاورزی در امنیت غذایی و توسعه ملی نیاز است وزارتخانه از ظرفیت خوبی برخوردار شود.

نیاز آذری بیان داشت: با توجه به شناختی که در دوران خدمتم در جهادکشاورزی از حجتی دارم مطمئن هستم شرایط بسیار خوبی را در بخش کشاورزی ایجاد می‌کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر پیشنهادی امروز در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور یافته،طرح‌ها و برنامه‌های خود را ارائه داده است که پیش‌بینی می‌شود حجتی با کسب اکثریت آرا وزیر جهادکشاورزی شود.

Portal Administration 0.0625 ITShomal.com