جمعه 31 شهريور 1396

نیازآذری: تعامل سازنده مجلس با دولت روحانی

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: مجلس در راستای پیشبرد اهداف نظام و شتاب بخشی به امور جاری کشور با دولت تدبیر و امید تعامل سازنده خواهد داشت.

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: مجلس در راستای پیشبرد اهداف نظام و شتاب بخشی به امور جاری کشور با دولت تدبیر و امید تعامل سازنده خواهد داشت.
به نقل از روابط عمومی مجمع نمایندگان استان ،حسین نیازآذری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی ضمن با شکوه خواندن آیین تحلیف دکتر روحانی در مجلس آن را مناسبتی تاریخی با تراز بین المللی خواند و این مراسم با شکوه را گام نخست مجلس برای تعامل سازنده با دولت یازدهم برشمرد.
نیازآذری موضع گیری و سخنان رییس جمهور را در مراسم تنفیذ و تحلیف شوق آفرین و تحرک بخش خواند وافزود: ادبیات و دیدگاه های دکتر روحانی فاخر و راهبردی بود و افکار عمومی را در سطح داخلی و بین المللی تحت تاثیر قرار داد.

عضو کمیسیون "کشاورزی،آب و منابع طبیعی" مجلس با اشاره به اهمیت تعامل مجلس و دولت در تمامی زمینه ها ابراز امیدواری کرد کابینه پیشنهادی رییس جمهور با رای اعتماد بالای مجلس مواجه شود وکابینه ای منسجم در اسرع وقت تشکیل گردد تا شاهد رونق دوباره جریان اداره کشور باشیم.
وی همچنین خاطرنشان کرد:دولت جدید شأن و جایگاه مجلس را به درستی مدنظر قراردهد.
نیازآذری اعلام کرد :کمیسیون های تخصصی و فراکسیون های مجلس برنامه ها و سوابق وزرای پیشنهادی را به دقت بررسی خواهند کرد و نظرات و انتظارات قانونی خود را به وزرای مد نظر دکتر روحانی منعکس می کنند.

وی افزود :خوشبختانه رییس جمهوری ترکیب مناسبی برای کابینه در نظر گرفته و عمده وزرای پیشنهادی ازتخصص، تعهد، سوابق و تجربیات قابل قبولی برخوردارند.
نیاز آذری ابراز امیدواری کرد مجلس ضمن توجه به برنامه های تقدیمی وزرا عرصه را برای فعالیت و خدمت دولت فراهم نماید.
عضو مجمع نمایندگان شمال کشور از هماهنگی و همکاری نمایندگان خطه شمال با دولت یازدهم برای رأی اعتماد سخن گفت و رأی اعتماد به کابینه را همراهی با اراده ملت در انتخاب دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

Portal Administration 3.295898E-02 ITShomal.com