جمعه 31 شهريور 1396

مجلس مصوبات خوبی برای حمایت از ورزش دارد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه مجلس مصوبات خوبی برای حمایت از ورزشکاران دارد گفت: وزارت ورزش برای اجرای شدن مصوبات با مجلس همکاری کند. نیاز آذری تصریح کرد: ما دو نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از ورزش از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

حسین نیازآذری در راهپیمایی بزرگ خانوادگی بخش مرکزی بابل اظهار داشت: راهپیمایی خانوادگی به عنوان پایه ورزشی نقش مهمی در رشد و شکوفایی جامعه داشته و با ارزش و منزلت است.

وی با اشاره به اینکه مردم بابل در میادین مختلف قهرمان و میدان دار هستند، افزود: مردم این شهرستان در میادین علم و دانش،ورزش، میادین دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی و حمایت از امام و رهبری در سطح کشور پیشگام هستند.

نیاز آذری بیان داشت:  این اجتماع ما را در مسیری سوق دهد که ورزش را به عنوان وظیفه اصلی خود مدنظر قرارداده و به آن توجه کنیم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس تصریح کرد: مجلس مصوبات خوبی در راستای حمایت از قهرمانان میادین مختلف ورزشی دارد که  وزارت ورزش و جوانان در راستای اجرای مصوبات همکاری خوبی با مجلس داشته باشد.

نیاز آذری تصریح کرد: ما دو نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از ورزش از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

Portal Administration 3.198242E-02 ITShomal.com