جمعه 31 شهريور 1396

تذکر شفاهی نماینده بابل به مدیران اجرایی

حسین نیازآذری نماینده مردم شهر بابل در مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی روز یکشنبه 28/7/92 مجلس شورای اسلامی در بیانات خود در صحن علنی مجلس، تذکرات شفاهی ای را به مدیران اجرایی کشور ایراد کردند .

حسین نیازآذری نماینده مردم شهر بابل در مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی روز یکشنبه 28/7/92 مجلس شورای اسلامی در بیانات خود در صحن علنی مجلس، تذکرات شفاهی ای را به مدیران اجرایی کشور ایراد کردند که در ذیل آمده است:

با تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت به ملت بزرگ ایران و همشهریان عزیزم

1- تذکر اول بنده به وزیر محترم راه و شهرسازی است : با توجه به اینکه کنارگذر جنوبی بابل حدود 11 سال پیش شروع شده و حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، انتظار داریم بر اساس وعده های داده شده در اتمام پروژه که مطالبه جدی مردم می باشد، اقدام نمایند.
2- پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف شامل شهرستان بابل، بابلسر و فریدونکنار که حدود 15 سال پیش شروع شده، مردم در انتظار وعده وزیر محترم نیرو برای اتمام کار می باشند.
3- از وزیر محترم کشور انتظار داریم نسبت به ابلاغ چارت سازمانی و شرح وظایف فرمانداری ویژه شهرستان بابل و ابلاغ بخشداری امیرکلا و شهرداری های شهیدآباد، احمدشهر، گنج افروز، و آهنگرکلا تسریع فرمایند.
4- نظر به اینکه فصل برداشت مرکبات در استان مازندران می باشد در جهت حمایت از تولید داخلی، به وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی تذکر داده می شود که نسبت به خرید تضمینی محصولات و عدم واردات میوه اقدام نمایند.

Portal Administration 6.396484E-02 ITShomal.com