سه شنبه 04 مهر 1396

14 روستای بابل از نعمت گاز برخوردار شدند

مجلس به شرکت ملی گاز ایران اجازه داد 3 هزار میلیارد تومان با دریافت تسهیلات از منابع بانکی به مدت پنج سال برای تسهیل در گازرسانی به روستاها با امکانات شرکت نفت اقدام کند.

با حضور نمايندگان مردم بابل در مجلس شوراي اسلامي،مديرعامل شركت گازرساني استان،معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان بابل و تني چند از مسئولين شهرستاني و بخش بندپي غربي و اهالي روستاي شهيد آباد از توابع اين بخش گازرساني به 13روستاي بندپي غربي آغاز شد.

در همین راستا حسین نیازآذری طی مصاحبه ای اعلام داشت : مجلس در ادامه رسیدگی به تبصره‌های درآمدی بودجه سال 93 برای عمران روستایی دو مصوبه داشت.

وی با اشاره به اینکه مجلس به شرکت ملی گاز ایران اجازه داد 3 هزار میلیارد تومان با دریافت تسهیلات از منابع بانکی به مدت پنج سال برای تسهیل در گازرسانی به روستاها با امکانات شرکت نفت اقدام کند، ابراز داشت: یک‌هزار و 200 میلیارد تومان در قالب افزایش محاسباتی برق از 2 هزار و 650 تومان به 2 هزار و 700 تومان در بودجه پیش‌بینی شده است که برای آبرسانی به روستاها، طرح‌های هادی و آسفالت راه روستای و بهداشت مجتمع‌های ورزشی در روستاها را عملیاتی و اجرایی کند.

 

Portal Administration 3.515625E-02 ITShomal.com