سه شنبه 04 مهر 1396

مازندران متعلق به 75 میلیون ایرانی است

همزمان با نخستین سالگرد تاسیس دفتر  مجمع نمایندگان مازندران مراسمی با حضور اصحاب رسانه و قاسم احمدی لاشکی -دبیر مجمع نمایندگان مازندران- و حسین نیاز آذری -نماینده مردم بابل- در دفتر مجمع نمایندگان برگزار شد که در این جلسه پیرامون مسائل مهم استان مازندران بحث وتبادل نظر  صورت گرفت  و به سوالات خبر نگاران پاسخ هم پاسخ داده شد.

صبح امروز14 اسفند ماه سال 92 همزمان با نخستین سالگرد تاسیس دفتر  مجمع نمایندگان مازندران مراسمی با حضور اصحاب رسانه و قاسم احمدی لاشکی -دبیر مجمع نمایندگان مازندران- و حسین نیاز آذری -نماینده مردم بابل- در دفتر مجمع نمایندگان برگزار شد که در این جلسه پیرامون مسائل مهم استان مازندران بحث وتبادل نظر  صورت گرفت  و به سوالات خبر نگاران پاسخ هم پاسخ داده شد.

 در ابتدای این نشست حسین نیاز آذری ابراز  امیدواری کرد: در راستای رسالت و وظیفه‌ای که به دوش نمایندگان است بتوانیم با همدلی و همراهی مردم شریف مازندران موفق شویم.

نیاز آذری با بیان اینکه من و آقای احمدی لاشکی از مدیران با سابقه استان هستیم که کار اجرایی  انجام دادیم  و از مسائل استان، آگاهی داریم،  مجمع نمایندگان را مکانی جهت گردهم‌آیی نمایندگان دانست و گفت: اگر به سوابق مجمع نگاه کنید می‌بینید نمایندگان در منافع با هم همگرا و هم‌صدا هستند.

وی اظهار داشت: ما نمایندگان گاهی در مسائل حوزه انتخابیه،  به هم کمک می‌کنیم.

نماینده مردم بابل در مجلس، با اشاره به قسمتی از صحبت‌های احمدی لاشکی درباره برف غرب مازندران، گفت: در موضوع سرما که در شرق و مرکز استان اتفاق افتاد و خسارت آن کم‌تر از برف نبود، نمایندگان دنبال فرصت بودند تا در نطق و تذکر  وضعیت استان را شرح دهند تا شرایط مدیریت شود .
وی درباره اقتصاد استان، یادآور شد: مازندران علاوه بر قطب کشاورزی، قطب گردشگری است که می‌تواند از شاخصه‌های  اقتصاد مقاومتی باشد.

نیاز آذری ادامه داد: در بودجه سال 93 تلاش کردیم واژه گردشگری را در لایحه بگنجانیم.

 وی با بیان اینکه مازندران متعلق به 75 میلیون ایرانی است، گفت: در لایحه بودجه تلاش کردیم که این استان را به عنوان قطب گردشگری معرفی کنیم.

این مسئول ادامه داد: هدف مشترک تمام نمایندگان، برطرف کردن مشکلات  و دغدغه‌های مردم  است و قصد ناامیدی مردم را نداریم.
نیاز آذری با اشاره به  ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط رهبری، خاطرنشان کرد: در اقتصاد مقاومتی تولید و کشاورزی، مطمئن‌ترین و با ثبات‌ترین راه اقتصادی کشور است و مجلس به این موضوع اهتمام ویژه دارد .

وی  با اشاره به 240هزار هکتار اراضی شالیزاری در مازندران گفت: سالانه 950 هزار تن برنج سفید در مازندران تولید می‌شود که با مکانیزه شدن بخش کشاورزی در این زمینه نیاز داخل به برنج تامین می‌شود.

Portal Administration 5.859375E-02 ITShomal.com