پنجشنبه 30 شهريور 1396

نیازآذری: حق استاندار مازندران این نیست/معیار شایستگی باشد نه زادگاه

در حال حاضر زود است تا عملکرد استاندار مازندران را مورد ارزیابی قرار دهیم، افزود: همکاران بنده در مجمع نمایندگان مازندران و سایر قشرها باید به استاندار مازندران و تیم ایشان فرصت دهند تا بدون دغدغه نسبت به رفع مشکلات و چالش‌های مازندران اقدام کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حق استاندار مازندران نیست که این چنین از سوی جناح‌های مختلف مورد هجمه قرار گیرد، گفت: با توجه به مشکلات موجود، استاندار مازندران به زمان نیاز دارد.

حسین نیازآذری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: استاندار مازندران بر اساس وظایف قانونی به صورت جدی پیگیر مطالبات استان است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر زود است تا عملکرد استاندار مازندران را مورد ارزیابی قرار دهیم، افزود: همکاران بنده در مجمع نمایندگان مازندران و سایر قشرها باید به استاندار مازندران و تیم ایشان فرصت دهند تا بدون دغدغه نسبت به رفع مشکلات و چالش‌های مازندران اقدام کنند.

نیازآذری با بیان اینکه شعار دولت تدبیر و امید شایسته‌سالاری است و استاندار مازندران نیز بر انجام این شعار پافشاری می‌کند، تصریح کرد: در زمان کنونی که مازندران با مشکلات جدی مواجه است نباید جنگ شهرها را مطرح کرده بلکه باید از همه ظرفیت‌ها و مدیران مازندران برای پست‌های مدیریتی استفاده کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اذعان داشت: مدیری که شایسته باشد فرقی نمی‌کند از کدام نقاط کشور انتخاب می‌شود چرا که هدف همه ما خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم است.

نیاز آذری بیان داشت: امروز مهم‌ترین دغدغه نمایندگان مردم مازندران در مجلس پیگیری مطالبات مردم است و رفع این دغدغه‌ها در سایه تعامل، نشست و برگزاری جلسات مختلف امکان‌پذیر است.
Portal Administration 0.046875 ITShomal.com