سه شنبه 04 مهر 1396

قراربرحذف قسمت‌هایی ازمجموعه پایتخت3بود/نگرانی‌های نمایندگان مازندران برطرف نشد

رئیس رسانه ملی  درباره نگرانی‌های که مجمع نمایندگان استان مازندران درباره پخش سریال پایتخت 3 داشت جلسه‌ای درحین ساخت این سریال و پیش از ایام نوروز برگزار کرد و در آن جلسه احمدی لاشکی دبیر مجمع استان مازندران حضور پیدا کرد و مراتب نگرانی مردم و مجمع نمایندگان استان مازندران را به عوامل پشت صحنه  این سریال ابراز داشت.

حسین نیازآذری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، گفت: رئیس رسانه ملی  درباره نگرانی‌های که مجمع نمایندگان استان مازندران درباره پخش سریال پایتخت 3 داشت جلسه‌ای درحین ساخت این سریال و پیش از ایام نوروز برگزار کرد و در آن جلسه احمدی لاشکی دبیر مجمع استان مازندران حضور پیدا کرد و مراتب نگرانی مردم و مجمع نمایندگان استان مازندران را به عوامل پشت صحنه  این سریال ابراز داشت.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در آن جلسه مقرر شده بود که بخش‌های از این سریال حذف شود تانگرانی‌های مردم و مجمع نمایندگان استان مازندران از میان برود.

وی با تاکید براینکه در ساخت و پخش قسمت‌های پایتخت 1و2 نیز اعتراضاتی وجود داشت ادامه داد: برخی اعتراضات برای پخش،  بخش‌های از این سریال نشانگر این است که نگرانی‌ها همچنان برطرف نشده است.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران، افزود: موضوعات مطرح شده و اعتراضات صورت گرفته درباره پخش سریال پایتخت 3 درزمان آغاز به کار مجلس پس از تعطیلات نوروز بر اساس قولی که صدا و سیما برای برطرف کردن نگرانی‌ها با حذف بخش‌های از این سریال داده بود پیگیری می‌شود./

Portal Administration 8.203125E-02 ITShomal.com