شنبه 01 مهر 1396

گازرسانی به روستاها نیاز شهرستان بابل است

نماینده مردم بابل در مجلس، توسعه و تعریض راهها و توسعه گازرسانی به روستاهای شهرستان را از جمله نیازها بیان کرد.

حسین نیازآذری در جلسه بررسی مشکلات بخش های بندپی غربی و شرقی بابل افزود: تسریع در احداث پست 63 کیلوولت برای تقویت برق منطقه، توجه به زندگی و معیشت مردم، تسریع در احداث سدها و کانالهای انتقال آب از دیگر نیازهاست.

وی حمایت از دهیاران را برای توسعه عمرانی روستاها از مهمترین خواسته های مردم بیان کرد و از مدیریان خواست تا برای تحقق این امور تلاش بیشتری داشته باشند.

نماینده دیگر مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیکاری جوانان را یکی از مهم ترین مشکلات کشور، استان، شهرستان بابل و منطقه بندپی دانست و افزود: با وجود این همه استعداد و توانمندی، می توان با برنامه ریزی اصولی برای جوانان شغل فراهم کرد.

حجت الاسلام علی اکبر ناصری ظرفیت های کشاورزی، دامپروری و صنعتی منطقه بندپی را کم نظیر دانست و خاطرنشان کرد: باید بستر لازم جهت بهره گیری از این پتانسیل توسط مسئولین فراهم شود.

ناصری بازگشایی راه ارتباطی به منطقه فیل بند را در راستای استفاده از ظرفیت معادن بالادست و توسعه گردشگری ضروری دانست و گفت: یکی دیگر از نیازهای ضروری این منطقه، تامین امنیت در همه حوزه های اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه استاندار مازندران در جهت توسعه، اذعان کرد: بنده و آقای نیازآذری افتخار همکاری با آقای ربیع فلاح را در جهاد سازندگی داریم.

ناصری ادامه داد: استاندار مازندران با روحیه جهادی، همه وقت و توان خود را صرف توسعه استان و رفع مشکلات و موانع موجود نموده است و افتخار می کنیم که پی گیر سپردن سکان استانداری به ایشان بودیم.

Portal Administration 3.515625E-02 ITShomal.com