پنجشنبه 30 شهريور 1396

موافقت‌نامه‌های پروژه‌های عمرانی مبادله نشده است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه سه ماه از سال جدید می‌گذرد اما تاکنون موافقت‌نامه‌های پروژه‌های عمرانی مبادله نشده است.

حسین نیازآذری در مراسم افتتاح برق‌دار شدن چاه‌های کشاورزی گاوانکلای گتاب بابل اظهار داشت: براساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هر نماینده می‌تواند در روز، برای نطق در مجلس اقدام کند و به قید قرعه تذکرات شفاهی خود را به نمایندگان ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه از فرصت مناسب خود برای تذکر به مسئولان اجرایی استفاده کردم ،افزود : خطاب به روحانی رئیس جمهور ایران گفتم با توجه به اینکه سه ماه از سال جدید می‌گذرد اما تاکنون موافقت‌نامه‌های پروژه‌های عمرانی مبادله نشده است.

نیازآذری تصریح کرد : این ایام بهترین فصل کار و تلاش است، اما در سطوح اجرایی مهندسان، پیمانکاران، مهندسان مشاور و جوانان جویای کار در بلاتکلیفی به سر می‌برند، انتظار داریم با توجه به ابلاغ بودجه سال 93 در 11 فروردین 92 معاونت برنامه‌ریزی و راهبردی، اقدام جدی به عمل آید.

وی خطاب به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: انتظار می‌رود نسبت به اتمام پروژه بیمارستان تامین اجتماعی شهر بابل، احداث درمانگاه شبانه‌روزی شهر امیرکلا که مردم زمین مورد نیاز را  نیز اهدا کردند و استقرار شعبه سوم تامین اجتماعی جهت رفاه مردم اقدام عملی شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: از هیئت وزیران و نمایندگان ملت بزرگ ایران خواستم به اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان توجه شود زیرا توجه به جوانان هزینه نیست، بلکه سرمایه است و ایران فردا برای داشتن فردایی بهتر نیازمند به حضور جوانان در عرصه‌های خدمت در راستای منویات رهبری هستند.

نیازآذری گفت: وزارت صنعت باید نسبت به اجرای زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و نواحی مختلف شهرستان بابل در راستای حفظ محیط زیست و حمایت از تولیدکنندگان اقدامات جدی داشته باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد : با توجه به مشکل زیست‌محیطی بالا بودن سطح آبهای زیرزمینی و مشکل عدیده زباله شهرستان بابل مدیریت پسماند امری ضروری است.

وی از اختصاص بودجه یک میلیارد تومانی به شهرداری بابل برای زیرساخت‌های پسماند بابل خبر داد و گفت: در ملاقات با معاون وزیر کشور برای پسماند شهرستان بابل یک میلیارد تومان برای بابل در نظر گرفته شد که با پی‌گیری و همراهی مجلس شورای اسلامی و شهرداری بابل این بودجه محقق و به حساب شهرداری بابل واریز شد تا برای زیرساخت‌های اصلی بخش پسماند استفاده شود.

Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com