پنجشنبه 30 شهريور 1396

تأمین اعتبار 5 میلیارد تومانی برای گازرسانی به روستاهای بابل

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: پیرو نشست مشترک با مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران برای تسریع در گازرسانی به روستاهای شهرستان بابل، 5 میلیارد تومان تأمین اعتبار شد.

حسین نیازآذری در بابل اظهار داشت: با پیگیری و تلاش صورت‌گرفته موفق شدیم در خردادماه 1393 در کنار وظایف پارلمانی و پی‌گیری سایر امور حوزه انتخابیه با همکاری دستگاه‌های اجرایی اقدامات ارزنده‌ای برای توسعه شهرستان بابل انجام دهیم.

وی از اخذ مجوز 3 هزار تن قیر برای آسفالت کمربندی دوم شرقی بابل به ارزش ریالی معادل 45 میلیارد ریال خبر داد و افزود: پیرو نشست مشترک با مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، برای تسریع در گازرسانی به روستاهای شهرستان بابل، پنج میلیارد تومان تامین اعتبار شد.

نیازآذری گفت: برای مدیریت پسماند شهرستان بابل نیز 10 میلیارد ریال اختصاص یافت که به حساب شهرداری بابل واریز شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با پی‌گیری‌های مجدانه برای اولین بار در کشور موفق شدیم در راستای تسهیل در ارتباطات مردم و کاهش هزینه‌های مخابراتی، هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت را در مازندران اجرایی کنیم.

نماینده مردم بابل در مجلس از اخذ اعتبار 500 میلیون ریالی برای مدیریت راهنمایی و رانندگی بابل خبر داد و افزود: برای بهسازی و اصلاح شبکه برق شهرستان بابل نیز پنج میلیارد ریال اختصاص یافت.

نیازآذری بیان داشت: اخذ اعتبار و تخصیص 15 میلیارد ریال برای دوبانده شدن جاده شهید صالحی، جاده بابل‌کنار و رفع نقاط حادثه‌خیز، اخذ اعتبار و تخصیص 14 میلیارد ریال برای تسریع در روند اجرایی کنارگذر جنوبی بابل، اخذ تسهیلات بیش از 360 میلیارد ریال برای مکانیزاسیون بخش کشاورزی و اختصاص یک میلیارد ریال برای هوشمندسازی مدارس بابل از دیگر اعتباراتی است که با پی‌گیری‌ها برای اصلاح زیرساخت‌های بابل اختصاص یافت.

Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com