شنبه 01 مهر 1396

احداث درمانگاه شبانه روزی در امیرکلا و تأسیس شعبه سوم تأمین اجتماعی مطالبه جدی بنده و مردم منطقه است

جلسه شورای رفاه استان در دفتر نماینده بابل با حضور مسئولان استانی برگزار گردید .

حسین نیازآذری امروز در جلسه هم اندیشی مدیران شورای هماهنگی رفاه مازندران اظهار کرد: هر دستگاه از این مجموعه بزرگ به تناسب ویژگی های خود دارای وظایف مهمی بوده و می تواند نقش مهمی در اقتصاد و فرهنگ و  اقتصاد مقاومتی جهت رفاه حال مردم شریف استان ایفا کند.

وی افزود: همه مازندرانی هستیم و تلاش برای توسعه استان و جلوگیری از عقب ماندگی آن یک وظیفه همگانی است.

نیازآذری با اشاره به مشکلات پیش روی ایجاد اشتغال افزود: در بحث اشتغال و زیرساخت های آن در تنگنا هستیم و نمی توانیم انتظارات مردم را برآورده کنیم و از تمامی دستگاه های اجرایی می خواهیم این مهم جدی بگیرند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس توسط مدیران دستگاه ها افزود: ما همیشه آماده شنیدن حرف های کارشناسی مدیران و پیگیری آن از طریق مسئولان کشوری با هدف توسه استان هستیم که این ظرفیت بزرگی برای استان محسوب می شود.

جلسه هم اندیشی مدیران شورای هماهنگی رفاه استان مازندران صبح امروز با دعوت حسین نیازآذری نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی مازندران، حسین نیازآذری نماینده مردم  شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی در این جلسه طی سخنانی گفت: هر دستگاه از این مجموعه بزرگ به تناسب ویژگیهایش دارای وظایف مهمی است و می تواند نقش مهمی در اقتصاد و فرهنگ و همچنین اقتصاد مقاومتی جهت رفاه حال مردم شریف استان ایفا کند.

وی افزود: همه ما مازندرانی هستیم و تلاش برای توسعه استان و جلوگیری از عقب ماندگی آن یک وظیفه همگانی است.

نیازآذری با اشاره به مشکلات پیش روی ایجاد اشتغال افزود: در بحث اشتغال و زیرساختهای آن در تنگنا هستیم و نمی توانیم انتظارات مردم را برآورده کنیم و از تمامی دستگاههای اجرایی می خواهیم این مهم جدی بگیرند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس توسط مدیران دستگاهها افزود: ما همیشه آماده شنیدن حرفهای کارشناسی مدیران و پیگیری آن از طریق مسئولین کشوری با هدف توسه استان هستیم که این ظرفیت بزرگی برای استان به شمار می آید.

وی در پایان با اشاره به مطالبات بسیار مهم مردم شریف بابل افزود: اقداماتی از قبیل ایجاد زنجیره تعاونی با کیفیت، تشکیل تعاونی های فراگیر، تبدیل پلی کلینیک به دی کلینیک، احداث درمانگاه شبانه روزی در امیرکلا، تأسیس شعبه سوم تأمین اجتماعی با توجه به گستردگی جمعیت و ارائه تسهیلات مناسب، از مطالبات مردم شهرستان بابل می باشد و با توجه به اقدامات مثبت انجام شده خواهان تسریع آن در شهرستان هستیم.

 

Portal Administration 0.0625 ITShomal.com