جمعه 31 شهريور 1396

افتتاح خانه پینگ پنگ نوشاد/ نیازآذری : بابل قطب پینگ پنگ ایران شود

اولين سالن تخصصي پينگ پنگ استان مازندران در بابل(خانه پينگ پنگ نوشادعالميان) با حضور نیازآذری نماینده مردم شریف بابل در مجلس، علی نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران، سعادتمند مدیرکل ورزش استان مازندران،  ملایی فرماندار شهرستان بابل و معاون ویژه استاندار، امیر نیا رییس اداره ورزش بابل و همچنین قهرمانان ملی چون نوشاد و نیما عالمیان و پوریا و محجوبه عمرانی افتتاح گردید.
صدها نفر از علاقه مندان و مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف بوِیژه تنیس روی میز نیز در این برنامه حضور داشتند.
در انتهای این برنامه از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان استان و رییس اداره ورزش و جوانان بابل و رییس هیات تنیس روی میز شهرستان بابل تقدیر بعمل آمد.

 

 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسامی نیز در این آئین از حضور فراوان مازندرانی ها در تیم مل پینگ پنگ اظهار رضایت کرد و گفت : استفاده مطلوب از خانه های تخصصی رشته های گوناگون می تواند تعداد ملی پوشان رشته های ورزشی را افزایش داده و زمینه را برای کسب مدال ها و افتخارات بیشتر فراهم کند .

ˈ حسین نیاز آذری ˈ اظهار کرد : تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام ورزشی می تواند موجب رشد و شکوفایی هر چه بیشتر ورزش های در استان و تسریع در فرایند قهرمان پروری باشد .

وی بیان کرد : در بودجه سال 93 بیش از 170 میلیارد تومان برای جبران عقب ماندگی مناطق کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شد که 5 درصد آن به اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی تخصیص خواهد یافت.

خانه تخصصی پینگ پنگ نوشاد عالمیان که عملیات ساخت آن در سال 90 و در زمینی به مساحت 530 متر مربع آغاز شده بود ، با صرف اعتبار سه میلیارد و 300 میلیون ریالی به بهره برداری رسید.

 

Portal Administration 6.884766E-02 ITShomal.com