جمعه 31 شهريور 1396

دیدار نیازآذری با مدیران مدارس بابل / اختصاص 172 میلیارد تومان برای مازندران

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی در گردهمایی مدیران مدارس بابل گفت:

بابل با محوریت روحانیت، علما و فرهیختگان برجسته در تمام دوران از ارزش و جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و باید این جایگاه حفظ شود.

 


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بابل، حسین نیازآذری در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان بابل که در سالن اجتماعات دبیرستان پورنگ برگزار شد، گغت: آموزش و پرورش منشا تحول هر جامعه است.

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: ایجاد آرامش روحی و روانی مردم شهرستان بابل در تمام عرصه‌ها، ایجاد همدلی و همگرایی در کشور و بابل و رفع دغدغه مشکلات مردم سه رویکرد مهم در ابتدا خدمت بود.

نیازآذری، با اشاره به اینکه مازندران متعلق به کل کشور است بیان داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ و اجرا پروژه عظیم اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، مازندران سهم ویژه‌ای در این پروژه ایفا می‌کند.

وی، تصریح کرد: مازندران به عنوان قطب تأمین کننده مواد غذایی کشور نقش استراتژی را در توسعه اقتصاد و خودکفایی کشور دارد.

این مسوول، با اشاره به اهمیت نقش فرهنگیان و دستگاه‌های آموزشی در راستای عملیاتی کردن شعار رهبری گفت: متولیان آموزش و پرورش و فرهنگیان، سکان‌دار ترویج و اشاعه منویات رهبری بوده و نقش مهمی در عملیاتی کردن شعارهای مقام معظم رهبری دارند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید از اندیشه ناب فرهنگیان برای برون رفت از مشکلات اقتصادی  کمک گرفت.

نیازآذری، ادامه داد: امروزه شرایط برای کار و خدمت آماده بوده و می‌توان با تعامل و همدلی به کمک همه اقشار مردم بر ناهمواری‌های موجود غلبه کرد و به افق‌های روشن دست یافت.

وی به نقش مهم و استراتژی بابل در استان اشاره کرد و اذعان داشت: بابل با محوریت روحانیت، علما و فرهیختگان برجسته در تمام دوران از ارزش و جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و باید این جایگاه حفظ شود.

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی گفت:  مازندران با 240 هزار هکتار زمین شالیزاری 44 درصد برنج مورد نیاز کشور را تأمین می‌کند، دولت در این راستا برای حمایت از بخش کشاورزی، یکپارچگی و تسطیح اراضی کشاورزی را در دستور کار قرار داده است.

نیازآذری افزود: برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته ،دولت سه هزار و 760 میلیارد تومان اختصاص داده که سهم مازندران از این مبلغ، 172 میلیارد تومان است.

وی، در خاتمه ضمن تقدیر از عملکرد مثبت احمدی مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل اظهار داشت: فضای همدلی، وفاق و همگرایی که در کادر آموزش و پروش این شهرستان ایجاد شده نشان از درایت و مدیریت کارآمد این مدیر توانمند بوده که زمینه خدمات ارزنده را نه تنها برای فرهنگیان بلکه برای همه اقشار جامعه که مرتبط  با دستگاه آموزش و پرورش هستند فراهم کرده است.

گفتنی است در این گردهمایی هر دو نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام ناصری و حسین نیازآذری و  تقی نیا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران حضور داشتند.  


Portal Administration 3.686523E-02 ITShomal.com