سه شنبه 04 مهر 1396

نمایندگان بابل در مخابرات استان / نیاز: دیتا سنتر در مازندران اجرایی شود / کاهش چشمگیر هزینه ی مکالمات

نمایندگان بابل در نماز جماعت شرکت مخابرات استان مازندران واقع در ساختمان مرکزی مدیریت مخابرات استان حضور یافتند.

 بهروز باباجانی -مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات استان- بین دو نماز از طرح هم کد سازی شماره های ثابت استان خبر داد و گفت: امشب قرار است 1.5 میلیون مشترک تلفن ثابت زیر سایه این طرح دولتی قرار گیرند و مازندران از این حیث تبدیل به یک کلان شهر خواهد شد .

مدیر عامل شرکت مخابرات استان افزود: از امشب به بعد یک دقیقه مکالمه 30 ریال محاسبه می شود که تا کنون این مقدار 150 تا 200 ریال محاسبه می شد .

وی یادآور شد: هر یک از صاحبان تلفن ثابت، از هر کجای استان که به هر نقطه کشور تماس داشته باشند، هزینه هر دقیقه مکالمه آن ها 330 ریال پرداخت خواهند بود که این میزان قبل از طرح هم کد سازی ، 400 تا 800 ریال بوده است .

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به اینکه صنعت مخابرات، صنعت پیشرفته ای است گفت: هنوز مردم در دورترین نقاط شهرستان نیازمند گسترش مجازی خدمات هستند و به دلیل جایگاه ویژه مازندران باید امکانات uso و دیتا سنتر برای مردم فراهم شود.

حسین نیازآذری نیز در بازدید از مخابرات استان و اجرای طرح همکدسازی اظهار داشت: بالندگی و پویایی کشور را در سال فرهنگ و اقتصاد در راستای منویات مقام معظم رهبری با اجرا  پروژه مهم اقتصاد مقاومتی شاهد هستیم.

وی افزود: نظریه نوین اقتصادی، یعنی مدیریت هزینه‌ها و امکانات، توجه به تولید ملی و مهندسی ارزش برای به‌سازی و کم کردن هزینه خانواده است.

نماینده مردم بابل در مجلس اظهار داشت: طرح هم کدسازی به عنوان سند افتخار مدیریتی در کارنامه شما ثبت شده  است، وظیفه شما به عنوان ایثارگران عرصه دفاع مقدس تحقق بخشیدن به  آرمان امام و منویات مقام معظم رهبری برای خدمت بی منت به کشور و مردم است.

وی افزود: با پیگیری مجمع نمایندگان و استاندار مازندران، نگرش جدیدی در رفع مشکلات مردم آغاز شد و در این دو سال همه ناهمواری‌های مسیر پروژه‌های بزرگ برطرف شد به ویژه در بابل که ما دو نماینده برای خدمت به مردم از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل برای خدمت به مردم  استفاده می‌کنیم.  

نیازآذری گفت: نیروهای مخابرات به عنوان مغز متفکر می‌توانند به ما در راستای رفع نیازمندی‌های شهرستان کمک کنند و پیام رسان خدمات نظام به مردم باشند.

 

 

Portal Administration 0.0390625 ITShomal.com