شنبه 01 مهر 1396

نماینده پاسخگو و مسئول / برگزاری نشست مشورتی نیازآذری با شورایاران شهر بابل

به همت دفتر نماینده بابل ، نشست شورایاران و هیئتهای امنای محلات شهر بابل با حاج حسین نیازآذری و مسئولین شهری بابل برگزار شد .

در ابتدای این نشست جمعی از اعضای شورایاری محلات اقدام به مطرح نمودن مشکلات محل سکونت خود نمودند و در ادامه شهردار بابل ضمن پاسخگویی به مطالب مطرح شده ، قول پیگیری بعضی از این مطالب را داد .

در ابتدای جلسه یکی از شهروندان که صاحب فروشگاهی در بازار بود، از وجود دست فروشان در سطح شهر انتقاد کرد و گفت: وجود دست فروشان به علت ایجاد سد معبر، خلاف است و گرفتن عوارض شهرداری از این دست فروشان، دلیل بر حلال شدن عمل غیر شرعی شان نیست.

در ادامه بعضی از شورایاران شهر بابل از مشکلات محلات خود گفتند که عمده مشکل آنها نبود پشتیبانی از جانب شهرداری بابل بود.

در این جلسه نماینده بابل گفت: این جلسات برای مردم است و چه چیزی مهمتر از کار مردم است؟

نیازآذری از پیگیری نمایندگان بابل برای پروژه کنار گذر جنوبی این شهر خبر داد و افزود: این پروژه وارد 12 سالگی خود شده است که با پیگیری های لازم، طبق قولی که از وزیر گرفته شد، تا پایان سال جاری یک لاین آن عملیاتی می شود.

نیاز آذری گفت: امروز پروژه های زیربنایی که سالها در گردونه اجرا بود با پیگیری دو ساله ما دو نماینده به حرکت درآمد از جمله پروژه آب شرب بابل که سالها آغاز و به انجام نرسیده بود ، خوشبختانه در مسیر اصلی قرار گرفته و مردم بابل و امیرکلا از این نعمت با برآورد هزینه 200 میلیارد تومان برخوردار می شوند.  

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: هدف از برگزاری این جلسه این بود که بگوییم مسئولین شهری از مردم غافل نیستند و احداث طرح ها و پروژه ها ، دغدغه مسئولین برای شهروندان و شهربابل است و پروژه های مدیریت شهری مثل پله برقی میدان کارگر و احداث پل سوم محمدحسن خان که شورا و شهرداری اجرا و یا در دست اجرا  دارد جهت رفاه شهروندان می باشد.

وی افزود: بابل محدود به دو یا سه خیابان نیست بلکه 172 محله بابل نیاز به خدمات دارند و همه مسئولین باید همکار و همراه باشند و ما موقعی شهر شاداب خواهیم داشت که کسب و کار در آن رونق داشته باشد چه در روستا و چه در شهر که هردو آنها رادرکنارهم باید ببینیم.

 

 

شهردار بابل در این جلسه از نبود کنارگذر شمالی و جنوبی در شهر انتقاد کرد و بار ترافیکی خیابان اصلی اتصال شرق به غرب استان را نبود کمربندی مناسب دانست و از هزینه ی 40 میلیارد تومانی برای احداث کمربندی شرقی جدید خبر داد.

 

 

Portal Administration 0.0625 ITShomal.com