جمعه 31 شهريور 1396

تداوم حضور نیازآذری و مدیران استانی و شهرستانی در روستاها/اینبار رمنت و چاری

به گزارش دفتر نماینده به نقل از روابط عمومی فرمانداری بابل، حسین نیاز آذری،نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی،مهندس ملائی،معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان،تنی چند از مدیران کل استانی و شهرستانی در روستاهای رمنت و چاری از توابع بخش مرکزی شهرستان بابل حضور یافتند.

در این جلسات جداگانه که به منظور بررسی و رفع مشکلات روستائیان این منطقه تشکیل شد، مهندس نیاز آذری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار امسال توسط رهبر معظم انقلاب مبنی بر سال اقتصاد و فرهنگ همراه با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: علی رغم همه توطئه ها ، روزبه روز به عزت و اقتدار ایران اسلامی افزوده شده و دشمنان انقلاب هرچه بخواهند جلوی قدرت و الگو سازی ایران اسلامی را بگیرند هرگز موفق نبوده و نخواهند بود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، دراین نشست گفت: مشکلات موجود در این مناطق بر هیچ کس پوشیده نیست و سعی مسئولان همواره بر این بوده تا برای رفع مشکلات اقدام شود. 

در پایان این نشست ها اهالی این دو روستا سوالات و درخواست های خود را در زمینه امکانات ورزشی،امکانات آموزشی،ساختمان دهیاری،پارک محله،آب شرب،ولتاژ برق،اجرای طرح هادی، و . . .مطرح کرده و از جانب مسئولان پاسخ دریافت نمودند.

در این بازدیدها ، مدیرکل ساخت و نوسازی مدارس استان ، مدیرکل کمیته امداد استان ، مدیرکل روستایی روستایی استان و معاونین مدیران کل بنیاد مسکن ، توزیع برق و ... نیازآذری را همراهی نمودند .

 


 

 

Portal Administration 6.518555E-02 ITShomal.com