جمعه 31 شهريور 1396

روز قدس نقطه امید مسلمانان جهان است

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی روز قدس را نقطه امید مسلمانان جهان به ویژه مردم بی‌دفاع فلسطین دانست.

حسین نیازآذری اظهار داشت: روز قدس، نقطه امید مسلمانان جهان و به ویژه مسلمانان فلسطین است که در راستای آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه روز قدس، ابتکار ارزشمند امام راحل است، افزود: تمام مسلمانان در راستای حمایت از مردم فلسطین در راهپیمایی شرکت کرده و شعار مقاومت را تقویت می‌کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان‌کرد: روز قدس امسال به لحاظ جنایت‌هایی که رژیم صهیونیستی نسبت به مردم غزه انجام داده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه خونریزی‌های ناشی از حملات موشکی اسرائیل به نوار غزه، ادامه داد: روز قدس امسال، در دفاع از مظلومان فلسطین، محکم‌تر و پرشورتر از همیشه در راهپیمایی شرکت می‌کنیم تا یکبار دیگر به همه کسانی که مخالف اسلام و مخالف مبارزه به حق مسلمانان فلسطین هستند بفهمانیم که مسلمانان جهان دارای وحدت بوده و در راستای مقاومت مردم فلسطین، از صدای واحد «مرگ بر اسرائیل» برخوردار هستند.

نیازآذری با بیان اینکه مردم مازندران، مردم انقلابی و ولایی هستند و همواره در همه صحنه‌های انقلاب، حضور فعال داشتند، گفت: از مردم مازندران درخواست داریم این بار هم مانند همیشه در صحنه حضور داشته و از حقوق مسلمانان فلسطین دفاع کنند.

Portal Administration 6.201172E-02 ITShomal.com