پنجشنبه 30 شهريور 1396

پیام حسین نیازآذری به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93

در آغازین روزهای ماه مهر ترنم مهربانی و عشق و محبت از بستان اندیشه و معرفت تلألو می نماید. شروع سال جدید تحصیلی آغاز دوباره رویش جوانه های ایمان و معرفت فرصتی دیگر برای ساختن، تعالی و پیشرفت است.
فرهیختگان متعهد و سخت کوش در صف اول پیشرفت و تعالی کشور قرار دارند. دلسوزانی که شمع وجودشان برای پرورش فرزندان ایران اسلامی می سوزد. معلمان می سوزند تا آیندگان را بسازند. و این سوختن یعنی نهایت تعهد، اخلاص و کارآمدی.
آنچه که امروز جامعه بدان نیاز دارد تعمیق، خداباوری، و خودباوری در زندگی است. لذا انتظار می رود فرهنگیان گرامی در نیل به اهداف متعالی نظام اسلامی چون گذشته به جد بلیغ بکوشند.
فرهنگیان گرامی، معلمان عزیز، کادر محترم اداری و آموزشی مدارس: لازم می دانم در شروع سال تحصیلی از همت بلندتان در امر تعلیم و تربیت فرزندان شهرمان سپاسگزاری نمایم. رسالت شما عزیزان و گرامیان امر خطیری می باشد که سرنوشت آینده کشور مرهون تلاش های مجدانه و دلسوزانه یکایک تان است.
برادران و خواهران ارزشمند فرهنگی؛ شروع سال تحصیلی را بهانه قرار دادم تا ضمن سپاس از سخت کوشی، مجاهدت و ایثارتان در عرصه توسعه و ترویج علم و دانش از حضور فرد فرد شما سنگربانان دستگاه تعلیم و تربیت استدعا نمایم برای توسعه و تعالی شهرمان اینجانب را از اندیشه های ناب و بلندتان محروم نفرمائید.
تقارن سال جدید تحصیلی و هفته دفاع مقدس ملت مقاوم ایران اسلامی بیانگر اهمیت و حساسیت نظام تعلیم و تربیت است. چرا که برای حفظ و حراست از کیان ملی به آینده سازانی احتیاج داریم با صلابت، با معرفت و اندیشه. امروزه سنگر دفاع ار دین و میهن در کلاس های درس مستقر شده است و استمرار راه شهیدان عزیز در توجه به آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری در گرو پرورش فرزندان این آب و خاک است.
در این فرصت و مجال استدعا دارم سلام و درود مرا به دانش آموزان عزیز و پرشور و نشاط شهرستان بابل –شهر علم و اندیشه- ابلاغ فرمایئد و تأکید نمایید برای ساختن کشورمان، بابل می تواند شروع یک حماسه باشد.
شهرستان بابل با توجه به سابقه دیرینه در عرصه علم و دانش و اهتمام خیرین نیک اندیش به توسعه فضای آموزرشی استعداد پیشرفت فراگیر در تمامی زمینه ها را دارد و انتظار می رود مسئولان ذیربط همه تمهیدات لازم را برای تحقق گفتمان علم و اندیشه در این شهرستان فراهم آورند.
در پایان با آرزوی توفیق الهی، سلامت و بهروزی برای شما و خانواده ی گرامی تان، از مسئولان وزارت آموزش و پرورش و سایر دستگاه های دولتی اهتمام ویژه به تأمین منزلت، کرامت و معیشت فرهنگیان را خواستارم. و آمادگی خویش را برای پیگیری مطالبات فرهنگیان بزرگوار اعلام می نمایم.

Portal Administration 0.0625 ITShomal.com