سه شنبه 04 مهر 1396

پیام حسین نیازآذری به مناسبت هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و سلحشوری های ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی، فرصتی دوباره برای تبیین آثار و ارزش های دفاع مقدس است.

دفاع مقدس ملت ما در برابر دشمنان قسم خورده دین و کشور چون نگین درخشان در صفحه افتخارات تاریخ این سرزمین تلألو می نماید.

ملت خداجوی ایران اسلامی با الهام از آموزه های دینی و به خصوص فرهنگ ناب عاشورا با اقتدار و صلابت در برابر متجاوزان ایستادگی نمود و پس از هشت سال مقاومت عزت و بزرگی خویش را به جهانیان ثابت نمود.

رزمندگان سلحشور و انقلابی به رهبری داهیانه امام خمینی فرماندهی معظم کل قوا در هشت سال مقاومت و ایثار چنان درسی به امریکا و ایادی سرسپرده اش داده اند که هیچ کشوری نمی تواند چشم طمع به این آب و خاک داشته باشد.

اینجانب لازم می دانم به حکم وظیفه از مقام شامخ تمامی ایثارگران اعم از خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، جهادگران، جانبازان، و آزادگان در هفته دفاع مقدس قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

بدون شک تکریم از ایثارگران تجلیل از ارزش های والای اسلامی و انسانی است. از این رو حفظ و گسترش آثار و ارزش های دفاع مقدس را بهترین عامل برای صیانت از فرهنگ ایثارگری می دانم.

شهرستان بابل کارنامه درخشان در دفاع مقدس دارد و این شهر ولایی خاستگاه سرداران و 1700 شهید، هزاران رزمنده، و ایثارگر بوده که مدال افتخار برای شهرمان می باشد. از این رو تأسیس مرکزی برای حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس در شهرستان شهیدپرور و رزمنده خیز بابل ضروری است.

Portal Administration 5.859375E-02 ITShomal.com