پنجشنبه 30 شهريور 1396

کمک های خیرین باید هدفمند دراختیارنیازمندان قرارگیرد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه خیران سرمایه ملی کشور هستند؛ گفت: کمک های خیرین باید دسته بندی شده وهدفمند دراختیارنیازمندان قرارگیرد.
            

               'حسین نیازآذری ' در نشست با خیران و کنشگران اجتماعی بابل که امروز شنبه در سالن هلال احمر این شهرستان با هدف قدردانی و تکریم از یاد و نام خیران نیک اندیش بابلی برگزار شد از خیرین خواست تا از موازی کاری بپرهیزند.

وی افزود: ما دانش آموزان مکتب عاشورا باید ترویج فرهنگ خیرخواهانه برای نسل جوان را داشته باشیم و در این جهت مجلس شورای اسلامی ظرفیت های لازم را در توجه به محرومین ، کمیته امداد و بهزیستی دارد.

وی بیان داشت: مجلس در کنار دولت با جدیت به دنبال فقرزدایی و ایجاد اشتغال برای جوانان است که نقش خیران در این امر برجسته و ممتاز است.

نیازآذری گفت: بالاترین توسعه یک کشور توجه و بهره گیری از تمامی ظرفیت های نیروی انسانی است و بالاترین خدمت به یک خانواده این است که فرزندانشان حتی از طبقه محروم در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گیرند .

وی در این نشست مجددانه از فرمانداری ، شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل خواست تا هماهنگ کننده خوبی برای تقویت تشکل های اجتماعی باشند.

وی توجه به امور اجتماعی و توانمندسازی اقشار مختلف جامعه را به مسائل اجتماعی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: خیر بزرگ مرحوم نوشیروانی در این عرصه یک الگوی مناسبی برای ما می باشد.

Portal Administration 0.0625 ITShomal.com