پنجشنبه 30 شهريور 1396

برگزاری نشست کنشگران و خیران اجتماعی بابل با حاج حسین نیازآذری

نشست کنشگران و خیران اجتماعی بابل با حسین نیازآذری، صبح شنبه در سالن آمفی تئاتر هلال احمر این شهر برگزار شد.

در این جلسه که با هدف گردآوری و همبستگی خیران شهر برگزار شد، جمعی از مدیران مرتبط از جمله نورالدین علاءالدینی معاون بهزیستی استان، سید علی اصغر محمودی مدیر کل تامین اجتماعی مازندران و روسای ادارات مرتبط شهرستان از جمله کمیته امداد امام خمینی، هلال احمر، تامین اجتماعی، بهزیستی و معاون عمرانی فرماندار بابل حضور داشتند .

در این نشست دکتر تمدنی گفت: به خاطر نبود بودجه، برنج فروشان بابل مبلغی را جمع آوری کردند تا بتوانیم اولین آزمایشگاه ژنتیک دولتی برای پیشگیری از تالاسمی را در ایران افتتاح کنیم.

وی افزود: با کمک خیران توانستیم سومین مرکز پیوند مغز و استخوان کشور را در بابل افتتاح کنیم.

در ادامه جلسه سلیمانیان-رئیس کمیته امداد بابل- خاطر نشان کرد: ما در تلاشیم تا با کمک کردن به خانواده ها، آنها را خودکفا کنیم.

پور باقر –رئیس هلال احمر بابل- نیز در این جلسه یادآور شد: در این زمان که حادثه ای خوشبختانه به وجود نیامده، فعالیت های هلال احمر به صورت آموزشی و رایگان است که باعث می شود علاقه مندانی که آموزش دیده اند، برای روز حادثه آماده باشند.

کاردگر –رئیس شورای شهر بابل- هم در این نشست گفت: استفاده از خرد جمعی می تواند بسیار مفید و قابل استفاده باشد.

در پایان نیز حسین نیازآذری –نماینده مردم بابل در مجلس- تصریح کرد: در نظامی که صاحب اصلی آن مردم هستند، قطعا مردم هدف گذار هستند.

این مسئول ادامه داد: فرماندار که نماینده عالی دولت در شهرستان است، می تواند هماهنگ کننده خوبی برای این نوع نشست های تخصصی و کاربردی باشد.

نماینده مردم بابل در این جلسه بر تقویت تشکل های اجتماعی، توجه به امور اجتماعی به عنوان یکی از محورهای توسعه، آسیب شناسی خدمات اجتماعی در شهرستان، تعامل و انسجام بین کنشگران اجتماعی و توانمندسازی اقشار ضعیف جامعه تاکید کرد.

Portal Administration 0.0546875 ITShomal.com