جمعه 31 شهريور 1396

نامه نماینده بابل به فرمانده سپاه

نامه نماینده بابل به فرمانده سپاه  بمناسبت سالروز تشکیل بسیج

بسیج نشانی انقلاب ، ارزشها ، خودباوری ، عزم ملی و مدیریت جهادی است

برادر گرامی جناب آقای سرهنگ محمدپور

فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بابل

باسلام و احترام ،

امام خمینی رحمه الله علیه بنیانگذارراحل جمهوری اسلامی یکی از باهوش ترین رهبران دوران معاصربا درک عمیق از تاریخ تحولات انقلاب های قرن بیستم  مبدع ساختارها و سازمان های مردمی و انقلابی شجره طیبه ای برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی غرس کرد که در عصرحاضر بی نظیراست. صدورفرمان تاریخی امام بزرگوارما در تاسیس بسیج مستضعفان  در پنجم آذرماه سال 1358برگ زرینی  دیگری در افتخارات کشورمان است.

بسیج به عنوان یک نیروی انقلابی و مردمی زینت نظام و دژمستحکم حریم ولایت در طول 35 سال حیات بابرکتش  خالق رشادتها و سلحشوری های ارزشمندی در عرصه های  مختلف دفاعی ،سیاسی ،اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی  بوده است .بسیج و بسیجیان بارهاو بارها مدال رضایت و تحسین امام راحل و مقام عظمای ولایت  را دریافت نموده اند و چه افتخاری بالاترکه نشان بسیجی  نشانی انقلاب ، ارزشها، ولایت پذیری ،همت مضاعف  و کارجهادی باشد.

اما اکنون که تحولات بین المللی و شرایط داخلی سنگر فرهنگ و اقتصاد را در اولویت خدمتگزاری و ولایت پذیری قرارداد این بسیجیان خواهند بود که با بصیرت ،مجاهدت علمی و مدیریت جهادی افسران مقاوم  جنگ نرم خواهند شد.

اینجانب به نمایندگی از مردم ولایی و انقلابی شهر شهیدان آسمانی ضمن تجلیل از مقام شامخ  امام بسیجیان  و فرزندان عاشورایی آن پیرسفرکرده سالروز تشکیل بسیج را ارج می نهم و مراتب تشکر خود و آحاد امت حزب الله را از مساعی جمیل  جناب عالی وبسیجیان در عرصه ها و برنامه های مختلف به ویژه حضور معنوی ، منسجم و انقلابی در«تجمع بزرگ شکوه مقاومت» و صبحگاه مشترک  بسیجیان ولایتمدار بابل که با حضور فرمانده دلاورسپاه اسلام  جناب سردار فضلی  برگزارشد را اعلام می دارم.

در پایان با توجه به اهمیت  ملی و بین المللی راهبرد «اقتصاد مقاومتی» ابلاغی مقام معظم رهبری ضرورت برنامه ریزی و مشارکت بسیجیان در طرح های توسعه ای شهرستان را سنگری دیگر در اهداف عالیه تشکیل بسیج  دانسته آمادگی پیگیری و حمایت از برنامه توسعه ای بسیج را اعلام می دارم.

 

                                     

                                                                     حسین نیازآذری

Portal Administration 6.591797E-02 ITShomal.com