سه شنبه 04 مهر 1396

افتتاح شرکت نیک گستران با اشتغالزایی 25 نفر

باحضورمهندس نیاز آذری،نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی،مهندس ملائی،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و تنی چند از مسئولین ،کارفرمایان و تولیدکنندگان این شھرستان،شرکت نیک گستران پارند افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه این شرکت مهندس نیاز آذری ،نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به دستاوردھای بی نظیر انقلاب اسلامی اشاره نمودو گفت : انقلاب اسلامی ایران،یک حماسه بی بدیل در کره خاکی بود که متعلق به تمامی مردم مسلمان جھان است و کشورھای اسلامی دنیا از این انقلاب درس گرفته و می گیرند .

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت :این نظام یک نظام مبتنی بر آرمانھای منویات مقام معظم رھبری است و ھر روز بر عظمت ، جایگاه و منزلت این ملت در عرصه ھای ملی و بین المللی افزوده می شود .

وی در پایان با اشاره به اینکه اقتصاد کشور اسلامی ایران روبه تعالی است ، افزود:این امر امکان پذیر نیست مگر با زحمات ، درایت و پشت کار شما کارفرمایان و کارآفرینان که سخت در حال تلاش وکوشش ھستید .

در ادامه حسن نریمان ،مدیریت شرکت نیک گستران پارند ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین بیان داشت:کارفرمایان و فعالان عرصه تولید ھمه ی سرمایه و توان خود را می گذارند تا بتوانند در این عرصه گامی بردارند ودر جھت پیشرفت ایران اسلامی و نیاز ھای روزمره آن که در حال تکامل است تغییراتی ایجاد نمایند.

نریمان افزود:این تغییرات می تواند شامل تغییر در نگاه به مسائل اقتصادی ، تغییر در تفکر ،تغییر در رفتار ، تغییر در عملکرد و تغییر در محصولات تولیدی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند، شود که در چرخه اقتصاد کشور نقش مھمی را ایفا خواھد نمود .

وی ادامه داد:شرکت نیک گستران پارند برای25نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است .

وی خاطر نشان کرد :شرکت نیک گستران پارند یکی از معدود مجموعه ھای تخصصی در امر تامین ، عرضه و پخش انواع روانکارھای خودرویی وصنعتی شامل مایع ترمز روغن ھیدرولیک ، ضد یخ ، انواع ا سپری شمع ، چسپ ھای خودرویی و ھمچنین لوازمات برقی 12و 24 ولت و غیره ... در استان مازندان و گلستان می باشد .

مدیر شرکت نیک گستران پارند افزود:این مجموعه در جھت تامین نیاز خریداران نسبت به عرضه انواع محصولات شرکتھای معتبر ازقبیل فومن شیمی ، کراپ ، سنان شیمی ، غفاری رازی، الیت ، اسرام ، بوش ، ایکم و مایکل اقدام نموده است .

وی اذعان داشت:مشارکت در تولید لوازم برقی اتومبیل با برند واشا عرضه نموده است که این محصولات به جھت دارا بودن کیفیت مطلوب اطمینان خاطر مصرف کنندگان را تامین و ھمچنین باعث رونق تولید داخلی و توسعه اقتصادی کشورمی باشد .

نریمان به دیگر فعالیت ھای کاری این مجموعه اشاره کرد و افزود:تولید و بسته بندی شوینده اتومبیل از قبیل رادیاتور ، الکل، شیشه شوی ، آب باطری با برند توتم  از دیگر فعالیتهای این شرکت میباشد .

حسن نریمان در پایان گفت: شرکت نیک گستران پارند با بھره گیری از نیروی انسانی مجرب ، کار آزموده و متعھد در امرمھندسی فروش و تحقیقات بازار نسبت به ارائه مشاوره در پروژه ھای تولیدی و بازرگانی اقدام نموده وگامی موثر ومفیددر این راستا برداشته است .

 

 Portal Administration 8.984375E-02 ITShomal.com