سه شنبه 04 مهر 1396

هفت میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزی و دامداری بابل اختصاص یافت

حسین نیازآذری در جلسه شورای اداری بخش بندپی شرقی شهرستان بابل که در بخشداری این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: 9 دی‌ماه نقطه عطف نظام است، مردم و جوانان این ملت در چنین روزی ریشه فتنه و سران فتنه را در کشور خشکاندند.

وی با اشاره به اینکه 9 دی‌ماه اعلام علنی به سران فتنه داخلی و خارجی بود که ما فرزندان محرم و صفر بوده و این نظام نشات گرفته از نهضت حسینی (ع) است، افزود: ملت با صلابت پشت ولی فقیه ایستاده و برای برون‌رفت از شرایطی که دشمنان ایجاد می‌کنند گوش به فرمان رهبر هستند.

وی با بیان اینکه در سال اقتصاد و فرهنگ زیربنا همه اقدامات بحث فرهنگی باشد، افزود: اگر در این مسیر نقشه راه درست و مدون شده نداشته باشیم موفق نخواهیم بود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران ما باید رویکرد اقتصاد مقاومتی داشته باشند تا موفق شوند، تصریح کرد: تنها با رویکرد اقتصاد مقاومتی می‌توان در اجرا پروژه‌ها و غلبه بر شرایط سخت ایجاد شده از سوی دشمنان موفق عمل کرد.

نیازآذری با اشاره به اینکه با اعتبارات موجود نمی‌توان به تمام نیازهای موجود پاسخ مناسب داد، خاطرنشان کرد: باید نیازهای هر منطقه اولویت‌بندی شده و در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد تا با توجه به محدودیت‌ها و شاخص‌های ارزیابی شده پروژه‎‌های مهم در دستور کار قرار گیرد. 

این مسئول توجه به زیرساخت‌های راه روستایی، بهداشت و سلامت دام و طیور، آب، گاز و برق منطقه تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه زمین‌های این منطقه کشاورزی و یا منابع طبیعی است، گفت: روستاهایی که در دل جنگل  نیاز به آب، گاز، برق و طرح هادی داشته باشند برای آنها انجام خواهد گرفت اما تک خانوارهای جنگل‌نشین در این باره دچار مشکل هستند.

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: برای حوادث سرمازدگی مازندران هفت میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به بخش کشاورزی و دامداری شهرستان بابل اختصاص یافت.

نیازآذری تصریح کرد: در شرایط کنونی تنها با مدیریت جهادی، اولویت‎بندی نیازها، تعامل با دستگاه‌های اجرایی، استفاده از ظرفیت بخش‌ها و به‌کارگیری حداکثر بهره با امکانات موجود می‌توان شاهد تحولات در بخش‌ها باشیم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه زمین احداث ساختمان بیمارستان هرچه سریع‌تر مشخص شود، گفت: تامین اعتبار اتمام سالن ورزشی نیمه‌کاره بندپی شرقی را در صورت قول اتمام پروژه تا پایان امسال به عهده خواهیم گرفت.

Portal Administration 7.421875E-02 ITShomal.com