جمعه 31 شهريور 1396

نیازآذری: روزانه به 300 پیامک پاسخ می دهم / شرمنده مردم هستم و از آنها پوزش میطلبم

گاهی اوقات چون شب به این پیامک ها پاسخ می دهم ممکن است تا ساعت یک نیمه شب هم طول بکشد که به این دلیل از مردم پوزش می خواهم/بیشترین خواسته ها مسائل شخصی و خانوادگی اشتغال و وام های کم بهره می باشد .

حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی می گوید روزانه به 300 پیامک پاسخ می دهد و گاهی اوقات چون شب به این پیامک ها پاسخ می دهم ممکن است تا ساعت یک نیمه شب هم طول بکشد که به این دلیل از مردم پوزش می خواهم.

صبح امروز، پنجشنبه 4 دی ماه، حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، با جمعی از مردم حوزه انتخابیه اش دیدار و گفت گو کرد. این دیدار 3 ساعته در محل دفتر ارتباط مردمی این نماینده در شهرستان بابل برگزار گردید که طی آن جمع کثیری از مردم شهرستان بابل به بیان دغدغه ها، مشکلات و مسائل شخصی و شهرستانی پرداختند.  نیاز آذری در این دیدار با اشاره به این مطلب که بیشترین خواسته ها مسائل شخصی و خانوادگی من جمله وام های کم بهره می باشد تصریح کرد: صندوق توسعه ی ملی از جمله صندوق های است که ارزان ترین وام را در اختیار مردم قرار می دهد.

عضو کمیسوین کشاورزی مجلس شورای اسلامی همچنین خطاب به مراجعه کنندگان گفت: این جا محلی است که شما به عنوان امانت و ودیعه در اختیار ما قرار داده اید که ما موظف به پیگیری این درخواست ها می باشیم. نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این مطلب که صبوری، امانت داری و حسن نیت از خصوصیات ذاتی و بدیهی هر نماینده است افزود: کار نماینده تصویب قانون و نظارت بر حسن اجرای آن می باشد و این کار دولت است که مشکلات را پیگیری و حل نماید. حسین نیاز آذری در این دیدار استاندار مازندران را موظف به حل مشکلات استان و مردم دانست و خاطر نشان کرد: بیشترین در خواست مردم ازنمایندگان حل مشکل اشتغال است.

 

Portal Administration 6.201172E-02 ITShomal.com