پنجشنبه 30 شهريور 1396

بازدید نیازآذری از موسسه خیریه آبشار عاطفه بابل

حسین نیازآذری چهارشنبه شب در بازدید از موسسه خیریه آبشار عاطفه نمایندگی بابل، اظهار کرد: ساختار و ماهیت نظام اسلامی نظامی فرهنگی، ارزشی و ولایی برای خدمت به محرومان است که صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بهمن 57 به امر امام (ره) شکل گرفت و از آن تاریخ تاکنون با همدلی ایجاد شده بین نظام و مردم این انقلاب سرآمد انقلاب‌های جهان شد. ن

ماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم بزرگ‌ترین پشتوانه نظام هستند، بیان کرد: مردم همواره در پیروزی و تثبیت انقلاب نقش اصلی داشتند. نیازآذری با تاکید بر اینکه شاکله و شاخصه نظام جایگاه ولی‌فقیه و رهبر است، بیان کرد: ساختار اجرایی نظام پیروی از منویات مقام معظم رهبری است.

 این مسئول خاطرنشان کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد به شکل خودجوش در چارچوب نظام شکل گرفتند تا به نیازمندان کمک شود. وی با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت کشور بانوان هستند، یادآور شد: زنان همواره نقش ظریفی در شکل‌گیری انقلاب و دفاع مقدس داشتند و امروز نیز در عرصه خدمت و توجه به محرومان سرآمد هستند. وی با تاکید بر اینکه نمایندگان و مسئولان حامی موسسات خیریه در راستای رفع نیاز مستمندان جامعه خواهند بود، تصریح کرد: این موسسات با استفاده از توانمندی خیران اقدامات شایسته‌ای را در راستای کمک به اقتصاد جامعه دارند. نیازآذری مهم‌ترین رسالت موسسات خیریه را توانمندسازی نیازمندان برشمرد و گفت: دغدغه ازدواج و مسکن جوانان در راس فعالیت‌های موسسات خیریه باشد.

Portal Administration 0.078125 ITShomal.com