سه شنبه 04 مهر 1396

دستاوردهای نظام باید در دهه فجر برای ملت ایران تبیین شود

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دهه فجر یادآور رشادت ها و جانبازی های جوانان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی است؛ گفت: دستاوردهای نظام باید در دهه فجر برای ملت ایران تبیین شود.

'حسین نیازآذری' روز جمعه افزود: انقلاب اسلامی ایران علی رغم چالش ها و محدودیت هایی که دشمنان نظام فرآهم کردند، دستاوردهای خوبی در ابعاد سیاسی ،علمی، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی کسب کرده است.

وی بیان داشت: همه مسئولین و نمایندگان مجلس باید پاسخگوی سوالات مردم باشند،لذا دهه فجر فرصتی است که نقاط ضعف و قوت خدمت رسانی به مردم بررسی و در صورت وجود نقایص آن را مرتفع کنیم.

وی اظهارداشت: ملت بزرگ ایران به خصوص جوانان در دهه فجر 57 با نثار خونشان رسالت خود را انجام دادند و امروز مسئولان با خدمت رسانی صادقانه و همچنین جوانان با فراگیری علوم مختلف باید در پیشرفت و تعالی همه جانبه کشور گام بردارند.

'نیازآذری' افزود: رهایی ملت ایران از چنگ استبداد و استعمار و دستیابی به خود باوری ملی یکی از دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که باید همواره این سرمایه بزرگ را قدر بدانیم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، پیروی از ولایت فقیه، حفظ وحدت و انسجام در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، حضور و مشارکت فعال برای پیشرفت و تعالی کشور در همه عرصه ها ، بصیرت عمیق و عبرت گرفتن از تجربه های پیشین را از راه های استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

Portal Administration 8.203125E-02 ITShomal.com