جمعه 31 شهريور 1396

پیشنهاد نیازآذری در خصوص احیای باغ ملی بابل

 

 

 

برادرگرامی جناب آقای مهندس ملایی معاون محترم استاندار و فرماندارویژه شهرستان بابل

برادر گرامی جناب آقای مهندس کاردگر رییس محترم شورای اسلامی شهر بابل

برادرگرامی جناب  آقای مهندس عسکری شهردارمحترم بابل 

با سلام و احترام ؛

موضوع : پیشنهاد احیا و احداث باغ ملی  در بابل

درسالهای نه چندان دور! «باغ ملی بابل» که هم اکنون ساختمان شهرداری در آن استقراردارد! یکی از تفرجگاه ها و مناظردیدنی شهرمان محسوب می شد و مردم شهرنیز خاطراتی خوش و تاریخی از این باغ  در اذهان خود دارند. هم اکنون باغ های تاریخی در برخی از شهرهای کشورمان از مهمترین جاذبه های گردشگری  به شمارمی روندوعلاوه بر کارکرد تفریحی ، هویتی فرهنگی و معنوی به شهرشان بخشیده اند و حتی به نماد معماری  و هویتی شهر تبدیل شده اند.

حسب درخواست های مکرر شهروندان فهیم  بابلی پیشنهاد اینجانب احداث باغ ملی دربابل با هدف همدلی و هم زبانی و احیای باغ های ملی- ایرانی می باشد و ضمن آمادگی برای هرنوع همکاری  برای احداث باغ مذکور انتظار دارم فرمانداری ، شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل  تمهیداتی اتخاذ نمایند تا با همکاری دستگاه های اجرایی، اصناف و تشکل های مختلف ومشارکت آحاد شهروندان فرهنگ دوست  و طبیعت خواه بابلی اثری ماندگارو همدلانه دراین شهراحیا و احداث گردد.

احداث باغ ملی می توانددر راستای حفظ و گسترش سرمایه اجتماعی ابتکارو نماد همدلی و هم زبانی دولت و ملت باشد! وانشالله مردم خیراندیش و نوع دوست بابلی با پیشینه فرهنگی خیرخواهانه  مشارکت موثر دراین طرح  ماندگارخواهند داشت .مطالعه ،جانمایی ، تهیه نقشه  و بررسی سازوکارهای فنی ،اجرایی ،اعتباری و نحوه مشارکت دستگاه های اجرایی ، اصناف و آحاد مختلف مردم با تشکیل ستاد احداث باغ مذکور وتدوین جدول زمانبدی  مورد تاکید و تشکر فراوان می باشد.

 

حسین نیازآذری

 

 

Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com