جمعه 31 شهريور 1396

هفته دولت فرصت مناسبی برای بازخوانی ارزش هاست

حسین نیازآذری روز شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مازندران دفتر ساری با اشاره به پیش رو بودن هفته دولت گفت : شهیدان رجایی و باهنر با عمکرد مردم مدارانه همچنان بعنوان سمبل خدمت و وحدت در کشور یاد می شود.
حسین نیازآذری افزود: این دو شهید والامقام دولت بواسطه تلاش و خدمت صادقانه شان از جایگاه ارزشمند و ویژه ای میان مردم برخودار هستند و نامشان ماندگار شد .
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات و تلاش کارکنان دولت، ادامه داد: خدمتگزاری به مردم ضرورتی 
است که می بایست این امر سرلوحه کار قرار بگیرد . 
وی از مسوولان و کارکنان دستگاههای اجرایی خواست تا از شهیدان رجایی و باهنر بعنوان الگوی خوب در عرصه خدمتگذاری به مردم پیروی بکنند تا هدف مورد نظر نظام جمهوری اسلامی مبنی بر مردم ولی نعمتان جامعه هستند محقق شود.
وی در این بازدید از نزدیک با عملکرد خبرنگاران ایرنا آشنا شد و از تلاش و کوشش فعالان این خبرگزاری در عرصه اطلاع رسانی و انعکاس اخبار تقدیر کرد . 
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مازندران نیز به رویکرد جدید ایرنا مبنی بر انعکاس اخبار و گزارش های اثرگذار و هدفمند اشاره کرد و گفت: ایرنا بعنوان تنها خبرگزاری دولتی کشور با دارا بودن نیروهای متخصص و کارآمد خبری از ظرفیت و پتانسیل خوبی برای انعکاس اخبار و گزارش های موثر برخودار است و در مدیریت جدید ایرنا این رویکرد با جدیت پیگیری می شود.
Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com