سه شنبه 04 مهر 1396

بهانه‌جویی‌ها نشان می‌دهد آژانس قابل اعتماد نیست/ آنها در موضوع هسته‌ای درپی بهانه‌ هستند

 

نماینده مردم بابل در مجلس معتقد است در حالی که ایران به همه سؤالات پاسخ داده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بهانه‌جویی‌های خود نشان می‌دهد که قابل اعتماد نیست.

خبرگزاری فارس: بهانه‌جویی‌ها نشان می‌دهد آژانس قابل اعتماد نیست/ آنها در موضوع هسته‌ای درپی بهانه‌ هستند

حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سفر یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به کشورمان و حضور و اظهارات وی در جلسه روز گذشته کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی که بر حفظ امنیت اطلاعات محرمانه ایران در آژانس تأکید کرده بود، گفت:‌ دیوار بی‌اعتمادی همواره میان جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برقرار بوده است.

وی با تصریح بر این نکته که ایران همیشه با آژانس با شفافیت تعامل داشته است، اظهار داشت: ما به‌دنبال انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای هستیم.

نیازآذری گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در موضوع هسته‌ای ایران در پی بهانه‌ می‌گردد و در حالی که ایران به همه سؤالات آژانس، پاسخ داده است، آژانس با بهانه‌جویی‌های خود نشان می‌دهد که قابل اعتماد نیست.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران قرص و محکم پای منافع ملی و خطوط هسته‌ای خود ایستاده است، خاطرنشان کرد:‌ در عین حال، ایران آمادگی همکاری و تعامل با آژانس بین‌المللی هسته‌ای را دارد.

Portal Administration 0.0546875 ITShomal.com