سه شنبه 04 مهر 1396

۱۳ طرح محرک توسعه بابل به دولت پیشنهاد شده است

بابل - نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی، سفر ۱۹ مهرماه دولت به مازندران را فرصت تاریخی خواند و گفت: ۱۳ طرح محرک برای توسعه شهرستان بابل به دولت پیشنهادشده است.
حسین نیازآذری در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید براینکه باید در این سفر سیمای واقعی مازندران در دو بخش مشکلات و مزیت‌ها به نحو مطلوب به دولت منعکس شود، تقارن سفر دولت به مازندران و ایام تدوین بودجه سال ۹۵ و تصویب قانون برنامه ششم توسعه را فرصتی مغتنم برای ملی سازی مسائل و مشکلات استان دانست و افزود: همه مسئولان و تریبون‌ها باید تلاش کنند باهدف آینده‌نگری ظرفیت خوبی در اسناد قانونی ایجاد کند.
عضو گروه کشاورزی مجلس با تاکید بر ویژگی ها و مزیت‌های طبیعی و خدادادی مازندران خواستار نگاه ویژه دولت به این استان شد و مهار آب، گسترش شبکه ریلی، ایجاد مناطق آزاد، سرمایه‌گذاری زیربنایی در بخش گردشگری، توسعه راه هاوسرمایه‌گذاری ملی در بخش کشاورزی مازندران را از اولویت‌های مازندران برشمرد.
نماینده بابل با اعلام اینکه در جلسات پیش از سفر با رئیس سازمان مدیریت و برنامه کشور، استاندار و ستاد سفر ریاست جمهوری مطالبات و مسائل اساسی استان را مطرح ساختیم میزبانی باشکوه و شایسته از رئیس‌جمهور و هیئت دولت را گام عملی شعار همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت خواند.
نماینده بابل در خصوص مطالبات و مسائل حوزه انتخابیه گفت: طی نامه مشترکی با امضای نمایندگان، امام‌جمعه و فرماندار ۱۳ طرح محرک توسعه را برای پیشرفت و توسعه شهرستان بابل به دولت پیشنهاد کردیم و امیدواریم دولت توجه مساعد و مناسب به بزرگ‌ترین شهرستان استان داشته باشد.
وی افزود: علاوه بر تقاضای تخصیص کامل اعتباری برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمامف اولویت‌های اساسی و زیربنایی شهرستان در بخش‌های مختلف دسته‌بندی و منعکس شد و ساخت سد، احداث خط ریلی و جاده جدید شریانی، افزایش تخت‌های بیمارستانی، ساخت سالن ۱۲ هزارنفری، توسعه شبکه فاضلاب شهری، طرح‌های مدیریت شهری و طرح‌های توسعه انرژی ازجمله آن‌هاست.
Portal Administration 4.296875E-02 ITShomal.com