جمعه 31 شهريور 1396

حسین نیازآذری در جریان بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار اتمام 6سالن نیمه تمام بابل شد.

 

حسین نیازآذری در جریان بازدید مدیرکل  ورزش و جوانان مازندران خواستار اتمام 6سالن نیمه تمام بابل شد.
نماینده بابل در جریان بازدیدمسئولان استانی و شهرستانی از پروژه مجتمع ورزشی المپیک  با تبریک هفته بسیج گفت: ورزش عنصر فرهنگ در جامعه است و باید به این عنصر مهم فرهنگی در حوزه زیرساختی، سخت افزاری و نرم افزاری توجه ویژه شود.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت ورزش استان وظیفه مهمی است، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان بابل در حوزه ورزش قهرمانی  و همگانی مدیریت صحیح می‌تواند سبب بهره‌مندی بیشتر از این پتانسیل‌ها باشد.
نیازآذری خاطرنشان کرد: عده‌ای که نگاه آنها به حوزه ورزش نگاه سرمایه‌ای است و ورزش را حقیقت انکارناپذیر در زندگی اجتماعی می‌دانند باید مورد حمایت جدی مسئولان باشند.
وی از توجه خوب مجلس به حوزه ورزش خبر داد و گفت: در آستانه تنظیم بودجه
سال 95 وظیفه همه مسئولان استانی و شهرستانی است تا حوزه ورزش را به
عنوان فرهنگ ترویج دهند. این مسئول  با اشاره به اینکه باید از ظرفیت تسهیلات  و امکاناتی که ازسفر ریاست جمهور به مازندران اختصاص یافت استفاده بهینه کرد، اضافه
کرد:بر اساس اصل 44قانون اساسی بخش خصوصی سکان دار اقتصاد کشور است وتوجه به حوزه ورزش می‌تواند گام موثری  در دستیابی به اقتصاد مقاومتی باشد.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بابل ادامه داد: از محل ظرفیت ماده 180 قانون برنامه توسعه پنجم  دو میلیارد تومان به ورزش بابل اختصاص یافت.
این مسئول با اشاره به اینکه پروژه مجتمع ورزشی المپیک از پروژه های مهم این شهرستان در حوزه ورزشی است، افزود: باید از تسهیلات وزارت ورزش برای اتمام این پروژه کمک گرفت.
وی درپایان خواستار اتمام 6 سالن ورزشی نیمه کاره در بابل شد و گفت: باید از ظرفیت اعتبار سال 94 برای اتمام این سالن‌ها استفاده کرد.

 

آلبوم تصاویر (حسین نیازآذری در جریان بازدید مدیرکل  ورزش و جوانان مازندران خواستار اتمام 6سالن نیمه تمام بابل شد.)

 

کانال اطلاع رسانی حاج حسین نیاز آذری:@hosseinniazazari
Portal Administration 0.078125 ITShomal.com