پنجشنبه 30 شهريور 1396

سنگرامروز بسیج بسیارگسترده و فراگیر است

سنگرامروز بسیج بسیارگسترده و فراگیر است

 

حسین نیازآذری نماینده بابل در خانه ملت طی سخنانی در جمع بسیجیان بابل با گرامی داشت هفته بسیج گفت:سنگربسیج امروزبسیارگسترده و فراگیر شده است وسازمان رزم بسیج بایدبرای سایرسنگرها آمادگی و حضورداشته باشد
نیازآذری افزود:بسیج را بایدیکی از ابتکارات تاریخی و استراتژیک امام راحل  دانست که آینده انقلاب و نظام را تضمین نموده است.
نماینده بابل کارنامه بسیج رااززمان تاسیس تاکنون درخشان و قابل ستایش خواندو ابراز امیدواری کرد این نیروی ولایی و مردمی همچنان در حفظ ارزشها ودستاوردهای انقلاب ثابت قدم بماند.
عضوفراکسیون جهادگران مجلس با مهم خواندشرایط کشور لزوم هوشیاری بسیجان را در عرصه های مختلف نظام تاکید کرد و گفت: بسیحی امروزبایددانش بنیان وبه علم روزمسلط باشد.
نیازآذری ادامه داد بسیجیان می توانند همچون سالهای دفاع مقدس درعرصه های مختلف پیشتازباشند متذکرشد اقتصادمقاومتی،توسعه درون زا، فناوری و شبکه های اجتماعی ،جنگ نرم،فرهنگ و حوزه های اجتماعی عرصه هایی هستند که حضورایثارگرایانه بسیج را می طلبد.
نماینده بابل با اعلام اینکه افتخار می کند که یک بسیجی عاشق امام و رهبری هست گفت: ولایی بودن و مردمی بودن ویژگی بارزبسیج هست و ضرورت دارد برنامه و طرح های بسیجیان و پایگاه های مقاومت بسیج حمایت و اجرایی شود.
نیازآذری با تکریم مقام شامخ شهدای بسیح خاطرنشان ساخت همه ما با ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی می توانیم مشکلات نظام را مدیریت نماییم و هرجا که بسیج و بسیحی میدان دار باشد عرصه فضلیت ها و افتخار است.
نماینده بابل درپایان هوشیاری بسیجان را درآستانه انتخابات مهم مجلسین خبرگان و شورای اسلامی ضامن حفظ نظام اعلام کرد.

 

کانال اطلاع رسانی حاج حسین نیاز آذری:@hosseinniazazari
Portal Administration 0.0703125 ITShomal.com