جمعه 31 شهريور 1396

مجلس موانع سرمایه گذاری را از پیش رو برمی دارد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس موانع سرمایه گذاری را از پیش رو برمی دارد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 مجلس موانع سرمایه گذاری را از پیش رو برمی دارد

 

حسین نیازآذری روز سه شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه و اندیشگاه راه مدرس در جمع مسئولین در کانون امام خمینی(ره) بابل بیان کرد: در صورت نیاز دولت برای سرمایه گذاری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و فراهم شدن زمینه اشتغال و کارآفرینی برای جوانان مجلس آمادگی کامل دارد هر موانعی را که دولت تشخیص داده است، برطرف کند.
وی گفت: متاسفانه در هر خانواده ای چندین تحصیل کرده بیکار وجود دارد و این امر بسیار برای نظام اسلامی ما آزار دهنده است.
وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا به هر شکل ممکن با حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران داخلی زمینه رونق اقتصادی را فراهم کنیم و مجلس نیز می تواند کمک کار باشد و قوانین مزاحم را برسر راه اقتصاد مقاومتی بردارد.
وی اظهارداشت: اگر ایران اسلامی امروز مقتدرانه در عرصه دیپلماسی حرف خود را به کرسی می نشاند به برکت وجود جوانان و نخبگان این نظام می باشد که به عنوان یک سرمایه ملی برای کشور محسوب می شود.
نیازآذری در ادامه این را هم گفت که در دنیای امروز کشوری مقتدر است که نیروی انسانی و اقتصاد قوی داشته باشد و به شکر خداوند و به برکت جمهوری اسلامی جوانان تحصیل کرده زیادی در کشور وجود دارد که نیروی انسانی مان را تامین می کند.
وی افزود: از سویی دیگر با تحقق کامل منویات رهبری در بعد اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی می توانیم زیرساختار اقتصادی کشور را تامین کنیم.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند ماه آینده دو رخداد مهم در کشور پیش روی ماست که انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی می باشد.
وی اظهارداشت: همه موظفیم با خلق حماسه ای دیگر و با شرکت حداکثری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس با خلق حماسه سیاسی دیگر برگ زرینی برافتخارات جمهوری اسلامی بیافزاییم.
نمایشگاه راه مدرس از هشتم آذرماه جاری در بابل آغاز و امروز بکار خود پایان داد.

 

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا

 

کانال اطلاع رسانی حاج حسین نیاز آذری:@hosseinniazazari
Portal Administration 3.491211E-02 ITShomal.com