سه شنبه 04 مهر 1396

نمایشگاه و اندیشگاه راه مدرس

از پیام رییس مجلس و حضور حضرات آیات معلمی،توکل و سیفی تادانشمند برجسته جهان استاد دومیری گنجی و چند مدیرکل استانی  و بازدید سه هزار نفر از اقشار مختلف مردم

 نمایشگاه و اندیشگاه راه مدرس

 

از پیام رییس مجلس وحضورحضرات آیات معلمی،توکل و سیفی تادانشمندبرجسته جهان استاد دومیری گنجی و چند مدیرکل استانی وبازدیدسه هزارنفرازاقشارمختلف مردم


مناسبت دهم آذرسالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس وروز مجلس بهانه ای شد تا مرکز پژوهش و توسعه دفتر حاج حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی دست به به ابتکاری تازه ای درتاریخ پارلمان ایران در شهرستان ها بزند و برای اولین بارنمایشگاه و اندیشگاهی با عنوان" راه مدرس " تدارک ببینید.
این نمایشگاه و اندیشگاه فرصتی شد تا روندهای قانون گذاری و فعالیت های پارلمانی نماینده بابل در خانه ملت با 50تابلو مستند سازی شود وبرای عموم نمایش داده شود.
این نمایشگاه و اندیشگاه از صبح هشتم آذرتا عصردهم آذر پذیرای علاقمندان بود و نزدیک به سه هزارنفراز اقشارمختلف مردم شریف بابل ازآن بازدیدکردند.
شایان ذکر است برای این رویداد مهم ملی دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای پیام فرستادو حضرات آیات معلمی، توکل و سیفی از علمای برجسته مازندران سخنرانی کردند.
همچنین پروفسوردومیری گنجی دانشمند برجسته جهان ، مدیران کل جهاد کشاورزی،آموزش و پرورش، آبفای شهری،فرمانداربابل،کارو تعاون و جمع دیگری از مدیران استانی و شهرستانی شرکت نمودند.
این نمایشگاه موجب شد تا اقشار و تشکل های مختلف مسائل و مشکلات خودشان را بانماینده و سایر مسوولان درمحیط صمیمی درمیان بگذارند.
ازویژگی این نمایشگاه طرح مشکلات و چالش های موجودو ارائه نظرات برای آینده بود.
گفتنی است دو برنامه مداحی و سوگواری بمناسبت اربعین حسینی توسط ستایشگران اهلبیت حاج عباس اکبرنژاد و حاج سید مجتبی حبیبی درافتتاحیه و اختتامیه برگزارشد.
دراخبارآینده عناوین سخنان حضرات آیات و سایر مقامات را منعکس خواهیم کرد.

 

آلبوم تصویر سری اول

 

آلبوم تصویر سری دوم

 

کانال اطلاع رسانی حاج حسین نیاز آذری:@hosseinniazazari
Portal Administration 5.078125E-02 ITShomal.com